March 9, 2021

Akcesoria weselne w zgodzie z motywem

  • By inetlogic.pl
  • 2 września 2020
  • Comments Off

Podczas najważniejszej uroczystości w życiu, nowożeńcy pragną, aby wszystko szło po ich myśli. Skrupulatnie planują każdy detal ceremonii i przyjęcia. W dzisiejszych czasach, branża ślubna jest na prawdę mocno rozwinięta. Jest w czym wybierać. Z pewnością nie jedna przyszła panna młoda, która wcześniej nie organizowała wesela, zostanie przytłoczona ilością rzeczy jakie mogą się znaleźć na weselu.

Prawie każdy sklep ślubny oferuje atrakcje i  akcesoria weselne. Te akcesoria i atrakcje to rozmaite rzeczy.

Począwszy od animatora zabaw dla dzieci, skończywszy na winietkach na butelki.

Takie akcesoria sprawiają, że przyjęcie nabiera charakteru.

Pary młode często decydują się na motyw przewodni w postaci koloru. Ostatnio niezwykle modny motyw lawendowy robi wielką furorę. Lawenda sprawia, że pole do popisu jest ogromne.

Można ją zacząć wykorzystywać już podczas najwcześniej fazy imprezy, czyli podczas zapraszania gości!

Zobacz: Akcesoria weselne – Dekorak.pl

W przypadku postawienia na lawendę, można wykorzystać ususzone gałązki tej pięknej rośliny. Taki dodatek do zaproszenia z pewnością zapadnie w pamięć i sprawi, że goście zwrócą uwagę na dalsze lawendowe akcenty. A te powinny się pojawić oczywiście w bukiecie panny młodej, na sali weselnej i w kościele. Umiejętna dekoratorka z pewnością stworzy piękne kompozycje. Można postawić także na fioletowe balony i dodatki na stół.

Skoro rozpoczynamy zapraszanie gości z gałązką lawendy, możemy ich także w podobny sposób pożegnać.

Kolejnym akcesorium są specjalne, wygodne pudełeczka na ciasto dla gości  na pożegnanie. Przecież również do nich można dołączyć lawendę! Może tym razem nie w postaci gałązki a małego zapachowego woreczka?

Innymi akcesoriami weselnymi są wszelkie dodatki dla świadków w postaci medalów czy pucharów. Niezwykle modny w ostatnim czasie jest duży, podświetlany napis “LOVE” lub “MIŁOŚĆ”.

Bardzo fajnym pomysłem jest zorganizowanie miejsca dla księgi gości. Na rynku dostępne są różne weselne długopisy i pieczątki, którymi goście mogą się wpisać.

Wybór jest na prawdę ogromny, ograniczać pary młode może jedynie wyobraźnia lub weselny budżet.

Akcesoria weselne w zgodzie z motywem
Oceń ten post
Previous «
Next »