February 28, 2020

Buty sportowe na elegancko i na co dzień

  • By inetlogic.pl
  • 14 sierpnia 2018
  • Comments Off
Buty sportowe na elegancko i na co dzień

Trampki, szczególnie te dobrze znane wszystkim i kultowe buty marki Converse, stały ważnym elementem męskiej i damskiej garderoby. Dawniej były raczej uosobieniem sportowego stylu, natomiast od kilku sezonów są zakładane również do eleganckich stylizacji. Moda bardzo szybko się zmienia, a często niedorzeczne trendy zyskują wielu ich wyznawców. Tak właśnie stało się w przypadku sportowej elegancji, która na stałe zagościła w szafach wielu osób. Oczywiście stosowanie trampek również w zestawieniu z sukienką czy marynarką, to tylko jedna z form wykorzystania tego stylu.

Trampki na każdą okazję

W przypadku mody męskiej, szczególnie w stylizacjach ze spodniami, trampki, a raczej ich większa część, jest niewidoczna, co pozwala na wykorzystanie ich w wielu stylizacjach. Jeżeli chodzi o kobiety, to nieodpowiednio dobrane obuwie, nie tylko w przypadku spódnic czy sukienek, ale również spodni rurek, jest dobrze widoczne, przez co cała stylizacja może zostać źle odebrana. Ważne jest, aby dostosować strój do okazji. Nałożenie trampek do sukienki nie będzie niczym nieodpowiednim w przypadku codziennej stylizacji, może być jednak nietrafione w przypadku założenia ich na bal czy wesele do koktajlowej sukienki. Co ciekawe, wiele jest kobiet, które dla przełamania elegancji i szyku swojej ślubnej kreacji, jako Panny Młode na wesele czy do sesji zdjęciowej nakładają trampki. Wygląda to niesamowicie w sytuacji gdy Pan Młody również założy taki sam model butów jako element swojego ślubnego stroju. W takim przypadku można przymknąć oko, ponieważ Państwo młodzi są organizatorami i to oni wyznaczają dress code, jaki może być zastosowany w przypadku tak ważnej uroczystości.

Wygoda każdego dnia

To, co zdecydowanie cechuje tego typu obuwie, to wygoda oraz uniwersalność. Trampki świetnie wyglądają z legginsami i bluzą, dobrze w zestawieniu z jeansami, w przypadku mężczyzn nie będą faux pas nawet z białą koszulą czy marynarką. Kompletując strój codzienny oraz biznesowy, warto równorzędnie z elegancją, stawiać na wygodę, która często rzutuje komfort i samopoczucie, a co za tym idzie, na efektywność w pracy i w domu.

Buty sportowe na elegancko i na co dzień
Oceń ten post
Previous «
Next »