June 24, 2021

Czas na sport

  • By inetlogic.pl
  • 15 kwietnia 2020
  • Comments Off

Wiosna to czas gdy dzięki kwitnącej przyrodzie i atmosferycznemu ciepłu zaczynamy planować powrót do sportowej aktywności. Często ma na to wpływ niezadowolenie z sylwetki zastanej po zimie. Planując powrót do biegania czy kolarstwa musimy posiadać kilka rzeczy. Oprócz motywacji niezbędna będzie tu dobrej jakości sportowa odzież. W tym artykule omówione zostaną najpopularniejsze modele z kategorii odzież sportowa.

 

Podstawą we wznowieniu aktywności sportowej czy to na zewnątrz czy na siłowni będą dobre jakościowo buty. Obuwie ma znaczenie ponieważ właśnie na nogach skupia się główne obciążenie w większości sportów. Buty muszą więc spełniać określone wymagania, dobrze leżeć na nodze a przede wszystkim nazbyt jej nie uciskać by nie powodować nieprzyjemnych otarć i odcisków. Hitami sprzedażowymi są słynne adidasy jednakże ich cena odstrasza gdyż jest windowana dużo wyżej niż wspomniane buty naprawdę są warte. Warto więc wybrać marki o podobnych parametrach co buty marki Adidas lecz o dużo niższej cenie. Takimi markami obuwia są Diadora oraz Under Armour. Co do butów Diadora poleca się sneakersy tej marki – model N9000 Speckled. Buty te doskonale leżą na nodze, świetnie sprawdzają się dla biegaczy, kolarzy, czy osób preferujących sporty zespołowe.

 

Wspomniany model butów ma bardzo mocne wiązanie dzięki czemu buty są wytrzymałe i szanowane posłużą przez długie lata. Jednocześnie zaletą tego modelu jest wykonanie butów z naturalnej skóry licowanej oraz niewielka waga – zaledwie 436 g. Innym polecanym modelem butów jest model Under Armour CHARGED ROGUE 2. Wspomniane buty mają zaletę nad poprzednie są o połowę lżejsze co pozwala do minimum ograniczyć ciężar sprzętu na rzecz osiągów. Buty te więc przeznaczone są w szczególności dla osób biegających na czas i chcących dopasować sprzęt bezpośrednio pod tę kategorię aktywności. Atutem modelu CHARGED ROGUE 2 jest też wyściółka materiałowa wnętrza pozwalająca na zapewnienie wyjątkowej miękkości i wygody stopy. Mając takie buty uprawianie sportu po prostu jest lżejsze. Warto więc przed rozpoczęciem sezonu wyposażyć się w, któryś z wymienionych modeli.

Sprawdź również bluzy sportowe – mmsport.pl

Previous «
Next »