November 27, 2021

DBK Fleet Management to oszczędność gotówki na każdym kilometrze

  • By inetlogic.pl
  • 20 sierpnia 2021
  • Comments Off

Jeżeli jesteś właścicielem firmy przewozowej i szukasz optymalizacji swoich dochodów i zminimalizowania strat powstałych w najróżniejszych okolicznościach to oprogramowanie DBK Fleet Management jest do tego po prostu stworzone. Każdy szanujący się przedsiębiorca chcący zarabiać jak najwięcej i ponosić jak najmniej strat związanych z przewożeniem materiałów powinien się zaopatrzyć w ten system. Jest to bardzo wygodna forma kontroli pojazdów i kierowców, która pozwala w uporządkowany sposób podejść do tematu nawet nie wychodząc z swojego biura! Aplikacja stworzona na iOS i Android dostępna oczywiście też za pośrednictwem przeglądarki sprawia, że będzie stanowiła swego rodzaju panel sterowania.

 

DBK Fleet Management – co zyskujesz?

Korzystając z tego autorskiego oprogramowania można uzyskać bardzo dużo zalet, które przełożą się na powiększone zyski. Do najważniejszych z nich można zaliczyć:

-Oszczędność paliwa. System monitoruje indywidualne spalanie na trasie każdego samochodu określonych kierowców pokazując ich wyniki. W ten sposób system kontroli swoich pracowników okazuje się najbardziej dokładny z możliwych. Paliwo jest bardzo cenne w tej branży, dlatego też pilnowanie go jest sprawą nadrzędną. W ten sposób można nagrodzić tych najbardziej pracowitych i poprawić tych mniej starających się o swoje wyniki.

-Komfort również dla kierowców! – Usługa ta będzie pozwalała na zdalny odczyt czasu pracy będąc bardzo precyzyjnym. Pozwoli to na dobre zarządzanie zleceniami i uniknięcie przykrych kar związanych z przekroczeniem czasu pracy, co jest w obecnych czasach bardzo restrykcyjnie pilnowane

-Ubezpieczenia i przeglądy w jednym miejscu! W dzisiejszych czasach cały czas jest co robić – wtedy może zapomnieć się o podstawowych aspektach bezpieczeństwa swoich samochodów takich jak ważne ubezpieczenie czy przegląd. Program DBK Fleet Management będzie pilnował za przedsiębiorcę tych elementów przypominając o kończących się zezwoleniach.

-Ubezpieczenie swoich ładunków – lokalizator GPS pozwoli na zlokalizowanie swoich ciężarówek z materiałami mając pewność, że nie trafią w niepowołane ręce; a jeżeli to się stanie system szybko zlokalizuje samochód pozwalając na szybką interwencję.

Zobacz rozwiązanie: Lokalizacji pojazdów na mapie

Podsumowanie

DBK Fleet Management to oprogramowanie idealne dla każdego przedsiębiorcy zajmującego się przewozem. Wszystko jest bardzo wygodne i kompatybilne, a doradcy są dostępni na każdy telefon sprawiając, że grupa DBK stworzyła arcydzieło programowe dedykowane dla każdej ciężarówki.

Previous «
Next »