July 14, 2020

Dekoracje ślubne

  • By inetlogic.pl
  • 20 czerwca 2019
  • Comments Off

Dekoracje i dodatki na ślub są z pozoru błahymi i nieistotnymi elementami. W rzeczywistości jednak stanowią one bardzo ważne dopełnienie całości uroczystości. Odpowiednio dobrane dekoracje ślubne subtelnie podkreślają podniosły charakter każdego wesela. Sprawią one, że ślub będzie niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla Państwa Młodych, ale również dla wszystkich przybyłych gości. Warto więc zadbać o to, aby dodatki ślubne i weselne charakteryzowały się wysoką jakością wykonania, estetyką, elegancją i stylem zgodnym z indywidualnymi preferencjami Pary Młodej.  Na początku zadbajmy o  udekorowanie samochodu, którym Młodzi pojadą do ślubu.

Zobacz dekorację stołu weselnego

Piękne kompozycje kwiatowe warto uzupełnić o kokardy, serca, motylki, balony, czy inne, odpowiadające wymaganiom narzeczonych. Niezastąpionym  elementem dekoracji samochodu są tablice rejestracyjne z imionami Pary Młodej. Wśród pozostałych akcesoriów można znaleźć takie unikatowe dekoracje, jak: wstążki, kotyliony, zawieszki, pompony, girlandy, balony, lampiony, dekoracje świetlne oraz wiele innych. Sprawdzą się one zarówno przy wystroju świątyni, jak i sali weselnej. Można zamówić dowolne kształty i kolory dekoracji, przy czym niezwykle  eleganckie będą delikatne tiule i organzy. Do wyboru są też różne rodzaje tablic, czy banerów witających Parę i gości oraz podziękowań dla gości i rodziców (także spersonalizowanych) w formie: statuetek z grawerem, etykietek (np. drewnianych), kubków, skrzynek na wino, książeczek, czy dyplomów.

Warto zastanowić się nad księgą gości i albumami pamiątkowymi. Dekoracje na stół z pewnością uatrakcyjnią ten niecodzienny posiłek. Można samodzielnie zaprojektować wizytówki z imionami i nazwiskami gości, zdecydować się na ozdobne serwetki, parasolki do napojów, czy nawet słodki upominek dla przybyłych w postaci krówek z dowolnie wybranym przez Parę Młodą napisem. Jak widać wybór jest niesamowicie duży, z pewnością więc narzeczeni będą w stanie dobrać coś niepowtarzalnego, aby jeszcze jeszcze lepiej i pełniej uczcić ten najważniejszy w życiu dzień. Dekoracje ślubne to niezwykłe drobiazgi będące w stanie wywołać niesamowity efekt końcowy każdego ślubu i wesela.

Dekoracje ślubne
5 (100%) 1 vote
Previous «
Next »