March 9, 2021

Drewniane muszki

  • By inetlogic.pl
  • 7 stycznia 2020
  • Comments Off
drewniane muszki

W wielu sytuacjach od mężczyzn wymaga się, aby wyglądali elegancko. Bardzo często wymaga tego stanowisko, na którym dany mężczyzna pracuje lub sytuacja, w której aktualnie się znajduję. Wiadomo bowiem, że mężczyzna ubiera się inaczej na co dzień, gdy nie ma umówionych żadnych spotkań ani nie musi przebywać w pracy, a inaczej ubiera się wtedy, gdy musi wyjść ze swoją kobietą do kina, teatru lub iść na spotkanie rady nadzorczej w swojej firmie.

Sprawdź: drewniane muszki – Dekorak

Bardzo elegancko ubierają się również politycy, którzy ze względu na pełnione stanowisku muszą wzbudzać zaufanie ludzi. Uważam bowiem, że ubiór i ogólny wygląd w bardzo dużym stopniu rzutują na to, czy ktoś wygląda na osobę godną zaufania czy też raczej nie. Ubiór może być elegancki, lecz nie do końca formalny. Mam na myśli to, że idąc do teatru ubieramy się elegancko, lecz nie tak elegancko jak na przykład w przypadku spotkania rady nadzorczej w pracy. Elegancki, lecz nieformalny ubiór to na przykład biała koszula, czarne spodnie i mokasyny. W taki sposób śmiało możemy ubrać się na przykład idąc do teatru, kina lub na randkę. Zupełnie inaczej ubiór wygląda, kiedy chcemy ubrać się elegancko, lecz formalnie. Wówczas biała koszula wzbogacona jest o marynarkę, a czarne spodnie zostają zastąpione przez bardziej eleganckie spodnie garniturowe.

Nieodłącznym elementem takiego ubioru jest również krawat, lub muszka. Samych rodzajów tego typu akcesoriów jest całe mnóstwo. Na rynku możemy spotkać na przykład drewniane muszki oraz takie, które stworzone są z różnego rodzaju tkanin, począwszy od bawełny, skończywszy na jedwabiu. O ile muszki materiałowe są dość powszechnie spotykane, tanie oraz dobrze wyglądają o tyle drewniana muszka stanowi swego rodzaju abstrakcję i kojarzy się raczej z pracą w cyrku, aniżeli z elementem eleganckiego ubioru. Jednak należy mieć na uwadze to, że moda ciągle się zmienia i coraz nowsze rozwiązania znajdują uznanie w oczach ludzi. Często bywa również tak, że do łask wracają rozwiązania stosowane w dawnych czasach. Jednym z takich elementów ubioru są buty potocznie nazywane daddy shoes. Są to buty, które kilkanaście lat temu były bardzo modne i nosił je niemalże każdy. Z czasem straciły one trochę w oczach ludzi, jednak w dzisiejszych czasach ludzie, w szczególności młodzi, sięgają po nie bardzo chętnie.

Drewniane muszki
Oceń ten post
Previous «
Next »