November 27, 2021

Firma Brother – od lat na rynku drukarek

  • By inetlogic.pl
  • 4 września 2021
  • Comments Off

Firma Brother to czołowy producent urządzeń zajmujących się drukowaniem. Ich modele dostępne na rynku są bardzo popularne i cenione. Występują w wielu kompozycjach, które w połączeniu z tonerami dają kompletne urządzenie. Niezależnie od tego, czy dany klient jest indywidualny i szuka prostej drukarki stworzonej do wykonywania podstawowych czynności, czy tez bardziej wielofunkcyjnej i zadaniowej drukarki do swojej firmy czy biura – firma Brother posiada szereg drukarek, które spełnią każdą z powyższych funkcji. Jednak aby drukarka dobrze działała musi posiadać w swojej zabudowie toner, który zapewni źródło do wydruku różnego rodzaju zdjęć czy plików tekstowych.

 

Tonery marki Brother – efektywne i efektowne!

Dobry toner jest podstawowym elementem każdej drukarki. Wbrew pozorom to on decyduje o większości cech jakie są wymieniane podczas charakterystyki dobrze działającej drukarki. Drukarki laserowe zapewniają głównie dostarczenie wiązki światła do wnętrza proszku elektrostatycznego znajdującego się w tonerze, więc technicznie rzecz biorąc nie decydują bezpośrednio o jakości druku. Jednak toner już tak – jakość proszku znajdującego się wewnątrz tonera przenoszonego na papier, obudowa tonera czy też jego zasobność już może decydować o wielu cechach. Zalicza się do nich:

-Wytrzymałość – mowa tutaj o jakości obudowy, która wbrew pozorom jest bardzo ważna. Chroni ona wnętrze tonera przed wylaniem się go do drukarki. Wylany proszek może spowodować trwałe uszkodzenie różnych elementów drukarki i konieczność ich natychmiastowej wymiany co wiąże się z dodatkowymi kosztami i czasem spędzonym na jego wymianę.

-Żywotność – charakteryzuje to jak długo toner będzie sprawnie produkował zapełnione ilustracjami i literkami kartki papieru. Najlepiej jest aby trwało to jak najdłużej..

-Jakość – bardzo ważna cecha, którą tonery Brother prezentują od lat. To jak dokładnie widoczne są detale wydruku jest istotne. Słaba jakość sprawia, że zadowolenie z korzystania z drukarki spada, gdyż wydruki są najnormalniej na świecie nieefektywne.

Sprawdź: Tonery Brother – Officentro.pl

Do tonerów, które najlepiej spełniają powyższe cechy przynosząc zadowolenie klientom zalicza się Brother tn1030, TN1090, TN2421, TN3380, TN3280

 

 

Zamienniki do tonerów

Często w sklepach można spotkać się z chwaleniem zamienników do tonerów. Zdecydowanie głównym aspektem jaki przyciąga ich klientów jest niska cena. Sprawia ona, że ich popyt ciągle wzrasta. Jednak zamiennik to tylko zamiennik, i jakość wydruku, wytrzymałość czy też żywotność jest o wiele mniejsza niż u oryginalnych tonerów, dlatego przed ich zakupem warto zastanowić się dwa razy.

Previous «
Next »