December 8, 2022

Imprezowy rejs statkiem?

  • By inetlogic.pl
  • 25 października 2021
  • Comments Off

Często wiele osób szuka ciekawych miejsc, w których mogłyby zorganizować swoje imprezy okolicznościowe. Wiele z nich jest ,,wypalonych” co oznacza, że nie raz i nie dwa były tam rozgrywane różnorodne wydarzenia. W momencie, kiedy chce się zaskoczyć swoich gości i zorganizować wspaniałą, niezapomnianą i oryginalną imprezę warto jest skontaktować się z ekipą boatparty. Zorganizuje najbardziej rozmaite imprezy skrojone na miarę indywidualnych potrzeb każdego bohatera zamówionego wydarzenia.

 

Rodzaje imprez i ich specyfikacja

Impreza na statku to nie tylko oglądanie infrastruktury miasta z całkiem innej perspektywy. To także dobra zabawa przy bardzo ciekawych udogodnieniach. Na statku wiele osób zdecydowało się zorganizować swoje uroczystości takie jak wieczór kawalerski i panieński, urodziny, impreza firmowa czy nawet jubileusz ślubu.

Na statku istnieje możliwość zamówienia różnego rodzaju dodatków skrojonych na indywidualne potrzeby. Należą do nich:

-Muzyka obsługiwana przez DJ-a. Najnowocześniejsze głośniki klubowe wraz z pięknymi światłami działającymi na parkiet pokładowy potrafią zaciągnąć na niego nawet najbardziej statycznych gości. W ofercie istnieje również możliwość zamówienia animatorów, którzy mogą zorganizować gry i zabawy dla wszystkich uczestników rejsu. Oprócz podziwiania terenów będzie to dodatkową atrakcją.

-Pokazy i atrakcje; jednym z najczęściej zamawianych pokazów jest pokaz sztuki barmańskiej. Jest to bardzo interesujący pokaz, który przy okazji skwitowany jest wydawaniem wyśmienitych drinków, które zaspokoją kubki smakowe wszystkich uczestników rejsu. Jest spektakularny i chwilami zaskakujący – warto go umieścić w swoim repertuarze.

-Catering; jedzenie jest bardzo ważnym elementem każdej uroczystości. Najedzony gość, to szczęśliwy gość dlatego dobry catering jest bardzo ceniony i często zamawiany. Hostessy pomagają w rozdysponowaniu posiłków dla każdego uczestnika.

-Dla najbardziej wymagających istnieje możliwość wyłożenia czerwonego dywanu i powitania każdego z gości drinkiem. Dzięki temu wzrasta prestiż uroczystości, a każdy z gości może poczuć się doceniony z osobna.

 

Najlepsza organizacja z boatparty

Boatparty zajmuje się organizacją imprez na statkach już od wielu lat. Dokładnie wie jak zorganizować perfekcyjną imprezę w zależności od jej rodzaju. Imprezy na statku obecne są największych miastach Polski – Wrocław, Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz, Szczecin, Katowice, czy Toruń to miejsca w których ekipa boatparty bywa regularnie.

Previous «
Next »