November 27, 2021

Krzesła pod prysznic – bezpieczna kąpiel

  • By inetlogic.pl
  • 27 maja 2020
  • Comments Off

Wiele osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunowie, często mają problem z kąpielą. Czasami utrzymanie takiej osoby w pozycji pionowej jest ciężkie lub niemożliwe ze względu na stan zdrowia lub schorzenia. Dlatego też, w tym momencie warto postawić na  wygodne krzesła pod prysznic, które zostały stworzone z myślą o osobach, którym potrzebna jest pomoc w tej czynności. Ile one kosztują? W jakie najlepiej krzesła warto zainwestować? Zapraszamy poniżej.

 

Krzesła warte uwagi

W łazienkach osób niepełnosprawnych, jest to podstawowy element. Szczególnie gdy znajduje się w nich prysznic, a osoba niepełnosprawna nie może samodzielnie stać w pozycji pionowej. Dzięki nim kąpiel jest bezpieczna oraz komfortowa, zarówno dla osoby, która się kąpie, jak i dla jego opiekunka. Takie krzesła pomagają także wielu osobom z różnymi chorobami, które na co dzień żyją same i dzięki nim mogą samodzielnie dbać o swoją higienę, nie bojąc się przy tym o bezpieczeństwo.

 

Produkty dla osób niepełnosprawnych

Fotele sanitarne, krzesła czy siedziska prysznicowe to produkty dla osób niepełnosprawnych, które zostały stworzone z najwyższej jakości materiałów, dbając o komfort i bezpieczeństwo ich użytkowników. W sklepie z takim sprzętem można znaleźć wiele różnorodnych modeli, z których każdy znajdzie idealny produkt dla siebie. Różnorodne warianty, rozmiary, funkcje, dodatki – sprawiają, że bez zakupimy asortyment, który w 100% będzie spełniał nasze potrzeby i który będzie niezawodny przy codziennych czynnościach.

 

Ile kosztuje taki asortyment?

Dobrej jakości, wytrzymałe, odporne oraz solidne produkty o których mowa wyżej można kupić w wielu profesjonalnych sklepach, które posiadają asortyment od najlepszych producentów. Takie krzesła pod prysznic to wydatek od około 130 zł do nawet 500 zł (w zależności od konkretnego modelu). W większości przypadków, asortyment ten dostępny jest od ręki, więc klienci mogą się cieszyć nim już dwa dni po jego zamówieniu. Prosty montaż i łatwa obsługa sprawia, że jest to asortyment, z którym każdy sobie poradzi bez problemu.

Sprawdź: https://nieograniczeni.com/krzesla-pod-prysznic

Previous «
Next »