January 17, 2021

Noże bushcraftowe – czym się charakteryzują?

  • By inetlogic.pl
  • 4 września 2020
  • Comments Off

Noże bushcraftowe to doskonałej jakości, specjalistyczne noże ręcznie robione o różnych rozmiarach, kształtach, ostrzach i rękojeściach. To można by rzec narzędzia idealne, na których zawsze można polegać. Wytrzymałe, dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika, świetnie sprawdzają się nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Co kryje się pod pojęciem “noże bushcraftowe”?

 Jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem survivalu i bushcraftu, a wolny czas spędzasz samotnie w lesie, górach lub na obozach przetrwania, nóż bushcraftowy, to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

 Noże ręcznie robione to też nie lada kąsek dla prawdziwych kolekcjonerów. Ich różnorodność i staranność wykonania doceni niejeden hobbysta. Na specjalne zamówienie knifemaker wykona dla Ciebie nóż twoich marzeń. Będziesz mógł wybrać rodzaj drewna, pośród wielu możliwości, takich jak: dąb, oliwka, brzoza, orzech. Ponadto zdecydować o wielkości ostrza i funkcjonalności, a także możliwe jest dobranie odpowiedniej, ręcznie robionej skórzanej pochwy.

Zobacz: Noże bushcraftowe od Forestknives.pl

 Jako, że zainteresowanie bushcraftem w Polsce i na świecie rośnie, zarówno stacjonarne, jak i internetowe sklepy mają tak różnorodne oferty, że większość zainteresowanych bez problemu znajdzie gotowy model dla siebie.

 Choć wyżej wymienione narzędzia stworzone zostały z myślą o survivalowcach, doskonale sprawdzą się jako kosztowny upominek, dla amatorów lasów i gór, trekkingu, czy campingów. Najważniejsze, by pod żadnym pozorem nie pakować ich do bagaży podręcznych, wybierając podróż samolotem.

Noże bushcraftowe – czym się charakteryzują?
5 (100%) 1
Previous «
Next »