July 6, 2022

Poduszki na obrączki ślubne

  • By inetlogic.pl
  • 27 lutego 2019
  • Comments Off

Dzień ślubu zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto wcześniej zadbać o wszystkie dodatki i akcesoria, które w tym wyjątkowym dniu będą nam niezbędne. Na listę niezbędnych akcesoriów można dopisać: poduszki na obrączki ślubne. Jak ona wygląda? Ile kosztuje? I do czego się przydaje? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem.

 

  1. Do czego służą?

Poduszki na obrączki ślubne jak sama nazwa wskazuje, służą do przenoszenia obrączek pary młodej, zanim ta włoży je sobie na swoje palce przy sakramentalnym tak. Taką poduszkę może trzymać świadek lub dziecko, które niesie obrączki w Kościele przed parą młodą. To dużo elegantszy sposób przyniesienia obrączek do Kościoła.

 

  1. Rodzaje poduszek

Zarówno sklepy stacjonarne z dekoracjami ślubnymi, jak i sklepy internetowe oferują szeroki wybór poduszek na obrączki ślubne. Nie dużych rozmiarów, okrągłe, kwadratowe lub w kształcie ser, najczęściej występują w jasnych stonowanych kolorach takich jak: biel, ecrue czy wszystkie odcienie bezy i szarości. Takie poduszeczki na obrączki posiadają specjalne kieszonki, kokardki lub wstążki, dzięki czemu obrączki można schować lub przywiązać do nich – bez obaw, że nam spadną.

 

  1. Cena

Poduszki na obrączki ślubne to koszt około od 25 do 50 zł. Wszystko zależy od rodzaju, producenta, modelu czy materiału, z którego są wykonane. Często pary młode decydują się na wersje personalizowane np. z ich imionami lub datą ślubną. To świetna pamiątka na całe życie, która przypomina o tak ważnym i wyjątkowym dniu.

Previous «
Next »