December 8, 2022

Propozycje oświetlenia wykorzystywanego w roli dekoracji ślubnych

  • By inetlogic.pl
  • 7 maja 2021
  • Comments Off

Dekoracje ślubne nie muszą być standardowe. Ozdobami są nie tylko kwiaty, lampiony czy świeczniki, ale też różne odmiany punktów oświetleniowych. Coraz częściej przewijają się one w modzie ślubnej. Występują w najnowszych trendach przygotowanych z myślą o najbliższym sezonie weselnym, charakteryzując się przede wszystkim bijącym od nich blaskiem. Świetlne dekoracje ślubne zawsze są w stanie wprowadzić niezwykły klimat i zadbać o ogólną atmosferę panującą na uroczystości. W tym sezonie światło przybiera jednak totalnie inny i zupełnie nowy wymiar. Zostaje wykorzystane tak, jak jeszcze chyba nigdy wcześniej.

 

Wśród trendów ślubnych pojawiają się liczne propozycje ciekawego oświetlenia. Na szczególną uwagę zasługują przedłużone łańcuchy, które niemalże na całej swojej długości wypełniane są drobnymi lampeczkami – albo zupełnie przezroczystymi, albo wielobarwnymi. Można je rozmieścić wzdłuż stołów, w ten sposób gwarantując gościom dodatkowe źródło światła. Świetlne łańcuchy doskonale rozjaśnią też sam ołtarz, zwłaszcza na weselu plenerowym.

Sprawdź: Dekoracje na ślub – Dekorak

Nawiązujące do natury dekoracje weselne o dodatkowej funkcji oświetleniowej to z kolei podwieszane lampiony, mocowane przeważnie do gałęzi drzew. Najczęściej bywają wykorzystywane właśnie na imprezach plenerowych. Można je przyczepić zarówno do samych drzew, jak i innych roślinności o grubszych i mocniejszych gałęziach. Jeżeli jednak ktoś chciałby wprowadzić pewien element naturalny do sali weselnej, może pomyśleć o przymocowaniu lampionów bezpośrednio do sufitów. Jest to równie ciekawy pomysł. Takie dekoracje nie są zbyt często stosowane w zamkniętych pomieszczeniach, dzięki czemu wykazują się oryginalnym i mało oczywistym wizerunkiem.

 

Sklep ślubny może zaproponować klientom coś jeszcze, czyli modne podłużne świece o wąskich kształtach. Najlepiej wyeksponują je klasyczne szklane świeczniki. Chcąc zastosować ten element dekoracyjny, należy jednak zadbać o to, aby świec było dość dużo i by zostały one równomiernie rozstawione na wszystkich stołach.

Previous «
Next »