September 30, 2022

Rejs statkiem po Wiśle

  • By inetlogic.pl
  • 15 grudnia 2021
  • Comments Off

Rejsy statkiem to wspaniała możliwość spędzenia wolnego czasu. Pozwala na złapanie chwili wytchnienia i umożliwia zwiedzanie miasta z zupełnie innej perspektywy niż robi się to na co dzień. Infrastruktura z położenia rzeki może zachwycać jeszcze bardziej. Oprócz wizualnych efektów sam rejs może okazać się bardzo przyjemny – zwłaszcza gdy jest spędzony w gronie przyjaciół czy rodziny. Sama podróż może okazać się okazją do stworzenia oryginalnego przedsięwzięcia…

 

Impreza okolicznościowa na statku

Imprezy okolicznościowe wykonywane są w najróżniejszych miejscach – puby, domówki, sale taneczne czy restaurację.. Lecz każdy był w takich miejscach dziesiątki razy i cała otoczka może okazać się nudna. Aby przełamać rutynę i zrobić coś nowego i zaskakującego można zorganizować swoją imprezę okolicznościową na statku! Kompleksowo wyposażone łodzie będące udostępniane najemcom przez ekipę boatparty potrafią być znakomitym miejscem do przeprowadzenia swojego eventu. Niezależnie od jego rodzaju – mogą to być urodziny, imieniny, rocznica, impreza firmowa czy nawet wieczory panieńskie/kawalerskie. Wszystko zostanie dopasowane pod dany typ imprezy oraz gusta organizatora tak aby on i wszyscy jego goście byli zadowoleni.

Zadziwienie współwłaścicieli firmy bądź jej pracowników? Nic lepszego nie da się znaleźć! Zwłaszcza, że na pokładzie statku dostępne są takie atrakcje jak:

-Barman nalewający gościom drinki. Pozwolą trochę wyluzować i cieszyć się pięknym widokiem płynącego statku

-Catering – w razie chęci wrzucenia czegoś na ząb dostępny jest grill na statku, który może być przygotowany specjalnie na życzenie każdego gospodarza imprezy

-Muzyka i DJ – dla fanów tańca również się coś znajdzie. DJ z profesjonalnym oświetleniem pobudzi całą ekipę do tańca integrując wszystkich uczestników.

-Uwiecznienie całej imprezy; możliwe jest również zamówienie fotorelacji, która będzie stanowić znakomitą pamiątkę. Dodatkowo w razie chęci można zamówić dodatkowy filmik.

-Dla najbardziej wymagających gości i formalnych spotkań można liczyć na rozłożenie czerwonego dywanu przed wejściem na pokład i przywitanie każdego uczestnika z osobna powitalnym drinkiem.

Sprawdź: https://boatparty.pl/warszawa/imprezy-firmowe/

Podsumowanie

Firma boatparty.pl posiada ogromne doświadczenie w organizacji imprez na statku. Można znaleźć ją w największych miastach Polski – wystarczy wykonanie telefonu i zarezerwowanie statku w danym miejscu. Niezapomniane wrażenia wizualne oraz dobre wspomnienia będą towarzyszyć każdej osobie, która zagościła na imprezowym rejsie statkiem.

Previous «
Next »