November 27, 2021

Skóra juchtowa – CraftPoint

  • By inetlogic.pl
  • 5 września 2021
  • Comments Off

W sklepie internetowym Craftpoint można znaleźć wiele ciekawych produktów, które zostały stworzone specjalnie z myślą o kaletnikach i ich wyrobach. Jednym z najważniejszych punktów jakie towarzyszą w zbieraniu sprzętu potrzebnego do stworzenia swoich wymarzonych wyrobów jest dobrej jakości skóra, która będzie w dużej mierze decydować o jakość projektu.

 

Jedną z najbardziej cenionych skór jakie można znaleźć w branży jest specjalna skóra juchtowa garbowana roślinnie. Jest to skóra zwierzęca, która można z powodzeniem wykorzystać do produkcji ekskluzywnej galanterii skórzanej o naturalnych barwach. Istnieje wielu fanów takich wyrobów, gdyż torebki, paski czy saszetki stworzone z takiej skóry juchtowej nie rozciągają się, nie tracą barwy, a ich powierzchnia się nie przeciera. Oznacza to niezwykle wysoki poziom jakości, która skóra za pośrednictwem sprawdzonego sklepu Craftpoint może dostarczyć swojemu klientowi.

 

Zobacz: Skóra garbowana roślinnie – Craft Point

Charakterystyka skóry juchtowej

Pochodzi ona z skóry bydlęcej, a dokładnie przestrzeni ich boków oraz karku. Jest to spowodowane faktem, że w tych miejscach skóra jest najbardziej wytrzymała, a co za tym idzie trwała. Więc produkty wytworzone za jej pośrednictwem będą też charakteryzowały się podobnymi cechami.

Do cech, które można przyporządkować takiej skórze zaliczyć można również wodoodporność, niezwykłą estetykę i naturalne kolory.

Garbowanie roślinne podnosi jakość produktu – zostawia ono na powierzchni skóry naturalny kolor, gdyż do tego procesu nie używa się dodatku żadnych metali ułatwiających ten proces. Nie ma więc tutaj mowy o jakiś pozostałościach metali jak chrom, które mogłyby być nawet dla niektórych ludzi niebezpieczne ze względu na możliwość wystąpienia alergii.

 

Podsumowanie

Jeśli szuka się sprawdzonej skóry polskiego pochodzenia to nie mogło się lepiej trafić – sklep Craftpoint będzie strzałem w dziesiątkę. Należy tylko pamiętać o wyborze odpowiedniej dla siebie grubości oraz powierzchni skóry a będzie można bardzo szybko cieszyć się jej zapachem i jakością już we własnych rękach.

 

Previous «
Next »