December 8, 2022

Włosy clip in

  • By inetlogic.pl
  • 14 grudnia 2020
  • Comments Off
Włosy clip in

Każda kobieta marzy o pięknych i gęstych włosach. Niestety, nie dla wszystkich matka natura jest tak łaskawa, ale dzisiaj nie stanowi to większego problemu. Dzięki włosom clip in, każda kobieta może mieć fantastyczną fryzurę.

Jak założyć włosy clip in?

Na takie włosy zwykło się mawiać doczepy lub dopinki. Zakłada się je bardzo prosto, a doświadczone użytkowniczki, poradzą sobie bez pomocy lustra i w kilka minut odmienią swoją fryzurę. Jeśli jednak ktoś robi to pierwszy raz, powinien zacząć od odpowiedniego wydzielenia pasm włosów. Włosy clip in, doczepia się od dolnych warstw. Trzeba tak oddzielić włosy, żeby po doczepieniu treski, kolejna warstwa przykryła tę dopinaną. Pełny zestaw, najczęściej, składa się z siedmiu taśm. ściąganie taśm jest jeszcze łatwiejsze, wystarczy odpiąć klipsy i gotowe.

Sprawdź: Włosy naturalne clip in – Cameron Hair

Co to są włosy flip in?

Jeśli nie clip in’y to alternatywą są włosy flip in. Różnica między tymi dwoma rodzajami doczepek polega na tym, że flip in posiadają bezbarwną żyłkę, do której przymocowane są włosy. Zakładanie ich jest jeszcze prostsze niż włosów na klipsach. Wystarczy, że na głowę założy się żyłkę i już.

Zarówno włosy clip in, jak i flip in, dostępne są w wielu kolorach. Każda kobieta bez problemu dobierze odpowiedni odcień do swojego naturalnego koloru. Doczepiane włosy są bezpieczne, nie niszczą naturalnych, a do tego wyglądają jak prawdziwe, ponieważ nie błyszczą, jak często bywa w przypadku sztucznych włosów.

Doczepiane włosy clip in i flip in, są trwałe, można ich używać wielokrotnie. Klipsy i gumki są niewidoczne i nikt się nie zorientuje, że fryzura zawiera doczepiane włosy. Dzięki nim, każda kobieta, w kilka chwil stworzy wyjątkową fryzurę, nie tylko na wielkie wyjście, ale także na co dzień. Największą zaletą syntetycznych włosów jest to, że są odporne na działanie wysokich temperatur, dlatego można je prostować, albo używać lokówki i dowolnie układać. Ważna jest natomiast pielęgnacja takich włosów. Zaleca się ściągać treskę na noc, a pasma rozczesywać odpowiednią szczotką, która zapobiegnie plątaniu się pasm. Do układania fryzur z włosów flip in można używać lakieru, jednak jeśli robimy to często, konieczne będzie delikatnie umycie ich. Na rynku dostępne są włosy w wielu kolorach, dlatego jeśli chcemy zaszaleć z odcieniem, lepiej kupić nowe, niż farbować te, które już mamy.

Włosy flip in i clip in są świetną alternatywą dla przedłużania włosów w salonie fryzjerskim. Na pewno taka metoda jest bezpieczniejsza, ponieważ nie osłabia struktury. Z ich pomocą w kilka chwil można całkowicie odmienić swój wygląd.

Previous «
Next »