December 8, 2022

Wybierz swój funkcjonalny samochód ciężarowy z firmą Renault

  • By inetlogic.pl
  • 10 września 2021
  • Comments Off

Renault to firma, która zajmuje się przemysłem samochodowym już od bardzo długiego czasu, dlatego zajmuje gruntowną pozycję na rynku budząc duże zaufanie. Ich produkcja nie ogranicza się tylko i wyłącznie do samochodów osobowych dla rodzin i osób lubiących szybsze samochody, jednak jest dostępna również dla biznesu transportowego. Ta francuska firma wprowadziła specjalny oddział – Renault Trucks, który zajmuje się samochodami ciężarowymi do różnych zadań już od 1894 roku! Na szerszą skalę zaczęto produkować je podczas 1 wojny światowej od roku 1914! Tak duże doświadczenie musi wywoływać podziw i szacunek.

 

Najtrudniejsze tereny i zlecenia z firmą Renault!

Żadne zlecenie nie jest straszne samochodom firmy Renault. Są one tak dobrze przystosowane, że w zależności od przeznaczenia poradzą sobie w najtrudniejszych warunkach zdając egzamin. Jednak ich nowe samochody mają swoją cenę i nie wszyscy są w stanie szarpnąć się na ich zakup. Dlatego na sklepie dealera GIELDADBK oferowane są samochody Renault w stanie używanym dzięki czemu większe grono odbiorców będzie mogło pokusić się o ich zakup.

-Transport na budowie – z samochodami Renault; przykładowo X-ROAD żaden transport na budowie nie jest straszny. Samochód ten został skonstruowany z myślą o największej mobilności i utrzymaniu równowagi na najbardziej wyboistych ścieżkach. Dodatek mocnego nadwozia sprawia, że dojedzie w każde miejsca na placu robotniczym.

-Coś na dłuższe trasy – ciągniki siodłowe z bardzo dużymi nowoczesnymi naczepami są używane na bardzo długie trasy. Przykładowy Renault Trucks T-P-ROAD jest bardzo pojemny i zwrotny, a dodatkowo wygodny dla kierowcy, który spędza w kabinie niezliczone godziny. Jest to dla niego bardzo ważne i z pewnością wnętrza samochodów marki Renault zostaną docenione przez ,,ciężarowców”.

-Transport specjalistyczne. Różne zlecenia, które mogą zaskakiwać? Na pomoc samochody Renault – gama K jest przygotowana do transportu górniczego w kamieniołomach, gdzie liczą się tylko najtwardsze pojazdy! Innym przykładem mogą być cysterny przewożone niebezpieczne materiały jak paliwo czy też samochody z naczepami typu chłodnia zapewniające ujemne temperatury umożliwiające transport artykułów spożywczych.

Sprawdź już teraz: Samochody ciężarowe Renault 

 

GIELDADBK bogata w samochody Renault

GIELDADBK wie, jak ważna i doceniana jest marka Renault Trucks w otoczeniu przewoźników. Dlatego też stawia na nią oferując ich samochody w swoim zestawie samochodów używanych sprawiając, że mogą one być dostępne dla każdego przedsiębiorcy chcącego zaopatrzyć swoją firmę w akurat tą markę.

Previous «
Next »