December 8, 2022

Wyposażenie nowoczesnej kuchni – kosze cargo

  • By inetlogic.pl
  • 15 stycznia 2022
  • Comments Off

Dobra i przestronna kuchnia to marzenie wielu ludzi. Nie raz każdy znajdował się w kuchni, której przestrzeń jest mocno ograniczona. Już ruchy samemu w takiej przestrzeni nie należą do najprzyjemniejszych, a dodatkowa obecność w niej innych osób sprawia, że komfortowe korzystanie z tego pomieszczenia może nie być możliwe. Aby kuchnia była przestronna a co za tym idzie wygodna należy dokładnie przemyśleć to w jaki sposób ułożone są w przestrzeni poszczególne akcesoria. Dodatkowo użycie wolnych przestrzeni na przetrzymywanie konkretnych przedmiotów dodatkowo powiększy optycznie wielkość kuchni. Kosze meblowe cargo firmy Furnica będą idealnym rozwiązaniem.

 

Pomocnik każdej przestronnej kuchni

Są nimi kosze cargo. To kosze schowane w przestrzeni meblowej, którą stanowi hybrydowe połączenie szuflady i szafki. Jest to niezwykle wygodny mebel, działający na wysuwanych prowadnicach. Sprawia to niebywały komfort funkcjonowania – koniec sięgania w niewidoczne głębie szafki po konkretne przedmioty! Kosz cargo będzie wysuwał się w pełnej okazałości ponad powierzchnię mebli uwidaczniając wszystkie elementy, które przechowuje. Najczęściej przetrzymuje się w nich naczynia – istnieją nawet kosze z specjalnymi dla niego przegródkami. Jednak również nic nie stoi na przeszkodzie aby przechowywać w nim różne inne akcesoria kuchenne czy też przyprawy. Z pewnością w takim wypadku również kosz zda egzamin.

Firma Furnica przemyślała bardzo dobrze rozwiązanie koszy cargo projektując je z wysokiej jakości stali nierdzewnej – dzięki temu unosząca się para wodna z ciepłych talerzy nie spowoduje zniszczenia powierzchni koszy, które będą mogły pozostać lśniące na długi czas.

Dodatkowym atutem, na który warto zwrócić uwagę jest mechanizm cichego domyku! Zrewolucjonizował on komfortowe i ciche korzystanie z kuchni. Podczas zamykania szafek kilka centymetrów przed jej zamknięciem mechanizm wyhamowuje szafkę umożliwiając bezszelestne zamknięcie – każdy domownik doceni ten fakt.

Sprawdź: Kosze Cargo 15

Montaż kosza cargo

Wydawałoby się, że montaż kosza cargo nie należy do najłatwiejszych. Jednak jest to pojęcie błędne! Aby wykonać poprawnie montaż szafki nie są potrzebne specjalistyczne sprzęty służące do majsterkowania. Wystarczy posiadać jedynie wiertarko-wkrętarkę i wiertła do drewna o średnicy ok. 2mm. W internecie można znaleźć wiele filmików prezentujących krok po kroku gdzie i w jakich miejscach zrobić odpowiednie wwiercenia aby dobrze dopasować kosz meblowy do szafki.

Previous «
Next »